Tkaniny obiciowe łatwe do czyszczenia to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych i funkcjonalnych materiałów do mebli tapicerowanych. Dzięki ich właściwościom można szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia oraz cieszyć się ładnym wyglądem mebli przez długi czas. Tkaniny obiciowe łatwe do czyszczenia występują w szerokiej gamie kolorystycznej, więc nie będziesz musiał wybierać koloru, który nie odpowiada twojemu wnętrzu.

TKANINY OBICIOWE PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM NAJLEPSZEJ JAKOŚCI W TKANINY MIRPOL

W sklepie Tkaniny Mirpol oferujemy Państwu szeroki wybór tkanin  przyjaznych zwierzętom do mebli. Staramy się, aby tkaniny do obić były w najlepszej cenie w stosunku do swojej jakości. Sprzedajemy nasze tkaniny przyjazne zwierzętom do tapicerowania z myślą o Państwa najpiękniejszych meblach, którym można dać nowe życie za pomocą naszych markowych tkanin. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostawa tkanin do obić przebiegała jak najszybciej, abyście mogli Państwo otrzymać swoje tkaniny przyjazne zwierzętom już niedługo po złożeniu zamówienia.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZE TKANINY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM?

Ponieważ jakość materiału do obicia mebli jest bardzo istotna. Kiepskiej jakości tkaniny do tapicerowania szybko stracą swój atrakcyjny wygląd, mogą przecierać się i okaże się, że po chwili będzie trzeba je jeszcze raz wymieniać. A to nie tylko kosztuje, ale jest też dodatkowym kłopotem, którym trzeba się zająć. Nasze tkaniny przyjazne zwierzętom są doskonałej jakości, a przy tym w naprawdę atrakcyjnych cenach. Niekiedy płaci się drożej za sam fakt, że coś jest markowe, ale gwarantujemy, że nasze tkaniny tapicerskie są naprawdę najtańsze w stosunku do ich jakości. Mamy naprawdę szeroki wybór materiałów do obicia mebli tak, abyś mógł odnaleźć dokładnie taką tkaninę do obijania mebli, jakiej potrzebujesz. Do zakupów w naszym sklepie nie potrzeba zakładania konta! Wystarczy, że podasz wszystkie informacje potrzebne do dostawy tkanin obiciowych. Założenie konta jest jednak bardzo proste i przyspiesza proces składania zamówienia na tkaniny przyjazne zwierzętom, a także umożliwia śledzenie procesu zamówienia.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIONE TKANINY PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM DO OBICIA MEBLI?

Oferujemy następujące metody dokonania płatności za zakupy w naszym sklepie:

* Płatność kartą płatniczą
* Płatność internetowa za pomocą platformy Przelewy 24
* Płatność za pobraniem przy odbiorze
* Płatność przelewem na konto sprzedawcy

Dane do przelewu:

Mirpol Tkaniny
ul. Ceramiczna 5,  33-500 Środa Śląska
Numer rachunku bankowego: 39 1240 1473 1111 0010 3465 0997

DOSTAWA TKANIN PRZYJAZNYCH ZWIERZĘTOM

Zamówione tkaniny przyjazne zwierzętom do obicia mebli wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania Państwa wpłaty na rachunku bankowym. Dla Państwa wygody oferujemy następujące metody dostawy:

* Przesyłka pocztowa
* Przesyłka pocztowa pobraniowa
* Przesyłka kurierska
* Przesyłka kurierska pobraniowa
* Odbiór osobisty w siedzibie sklepu

W przypadku wybrania odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia wszystkich szczegółów odbioru.

ZWROT I REKLAMACJA TKANIN PRZYJAZNYCH ZWIERZĘTOM

Zakupione towary można zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. W tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży i dostarczyć je do Mirpol Tkaniny. Można to zrobić listownie, wysyłając oświadczenie na adres: Mirosław Jakowczyk Firma Marketingowo – Handlowa MIR-POL ul. Ceramiczna 5, 55-500 Środa Śląska, albo też na adres e-mail: biuro@tkaniny-mirpol.pl. Koszt przesyłki pokrywa kupujący. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni taką samą drogą, jaką klient opłacił zamówienie, chyba, że klient zgodzi się na inną metodę zwrotu środków.

Powyższe postanowienia nie obowiązują w przypadku materiałów nie prefabrykowanych, wykonanych na zlecenie klienta, jak materiał cięty z belki.

W przypadku reklamacji zamówionych tkanin przyjaznych zwierzętom należy zgłosić ją pisemnie na adres sklepu lub elektronicznie na adres e-mail: biuro@tkaniny-mirpol.pl w celu ustalenia sposobu postępowania. W reklamacji należy uwzględnić opis wady, okoliczności jej wystąpienia, dane klienta oraz oczekiwania klienta wobec sprzedawcy. Do odsyłanego w ramach reklamacji towarów należy dołączyć wypełniony formularz reklamacji.
Sklep Mirpol Tkaniny ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sklepu, reklamację uznaje się za zasadną. W takim przypadku sklep wymieni reklamowany towar na nowy, a jeżeli to nie jest możliwe, zwróci pieniądze za towar.

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w związku z tkaninami przyjaznym zwierzętom do obijania mebli serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania pod numerem telefonu: 574 966 415 albo też pod adresem e-mail: biuro@tkaniny-mirpol.pl. Kontakt jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Dokładamy wszelkich starań, by nasze tkaniny przyjazne zwierzętom spełniły wszelkie Państwa oczekiwania i miały jak najlepszy stosunek ceny do jakości.

Sort by

Pokazać

na stronę

  • BLUVEL tkanina obiciowa

    TECHNOLOGIA:

     

    Tkanina obiciowa BLUVEL to wysokiej jakości tkanina typu velvet, która charakteryzuje się gęstą, aksamitną i przyjemną fakturą, odpornością na ścieranie i mechacenie oraz dokładnością czyszczenia. Dzięki zastosowanemu wzorowi połyskowi i wzmocnieniu podklejanego spodem, tkanina meblowa BLUVEL jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

    23,00 /mb /mb

Wyświetlanie pojedynczego elementu