O NAS

 

MIR-POL to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów meblowych najwyższej jakości oraz dywanów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm meblarskich i dekoratorskich.

W trosce o wygodę naszych klientów, postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy www.tkaniny-mirpol.pl. Dzięki niemu, mogą Państwo w łatwy i szybki sposób zamówić interesujące Was produkty, bez wychodzenia z domu.

Od niedawna zmieniliśmy siedzibę firmy na nowo powstały showroom w Środzie Śląskiej przy ulicy Ceramicznej 5. Chcemy zapewnić naszym klientom wygodne i nowoczesne miejsce, w którym będą mogli dokładnie obejrzeć nasze produkty i uzyskać fachową poradę od naszych specjalistów.

Mir-pol to firma, która stawia na jakość, estetykę oraz innowacyjne rozwiązania. Nasza oferta obejmuje tkaniny meblowe, które pochodzą od czołowych dostawców z całego świata. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i estetyką, dzięki czemu cieszą się uznaniem wśród klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług sklepu internetowego oraz odwiedzenia naszego nowego showroomu. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich tkanin meblowych oraz dywanów, które pozwolą stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny wystrój wnętrza.

 

Zapraszamy do współpracy!

Mirosław Jakowczyk – właściciel firmy